Client Login
خانه انواع ماساژ مقالات ماساژ انواع روغن تماس با ما
 

کلمه اسپا بر گرفته از نام شهری است در بلژیک و شهرتش به خاطر حوضچه آب گرمی بود که برای استحمام در آنجا وجود داشت.این حمام به دلیل دارا بودن مواد معدنی فراوان و خاصیت درمانی آن بین مشتاقان سلامت شناسایی و شهرت جهانی یافته است. هم اکنون در سراسر جهان اسپا دامنه وسیعی از خدمات سلامت و زیبایی را شامل می شود و مراکز ارائه خدمات SPA نیز به همان نسبت متنوع و متفاوتند.


برخی از این خدمات اسپا شامل:
Beauty spa,Health spa,Sea spa,Daily spa,Spa Therapy و... در اماکنی از جمله: Hotel Resort & spa,Village spa,Spa club,Spa Destimation ارائه می شوند. در این اماکن spa تاکید و توجه جدی به کلیه حواس طبیعی و پنج گانه انسان می شود.استفاده از رنگ های خاص به همراه رژیم غذایی و موزیک های مخصوص، همه و همه بر اساس استانداردهای تدوین شده در خدمت آرامش بخشی انسان قرار می گیرند.
www.tehranmassage.ir

طبق تعریف اتحادیه بین المللی اسپا، اسپا به مجموعه وسیعی از خدمات سلامتی گفته می شود که شامل سلامت و بازسازی جسم(ماساژ) ، خدمات زیبایی صورت و سلامت و بازسازی ذهن است که هر کدام از آنها خود دارای زیر شاخه های متعدد می باشند. آنچه مهم است دانستن استانداردهای لازم برای انتخاب یک مرکز مطمئن اسپامی باشد. این روزها بعضی سالن ها یا مراکز بدنسازی و استخرها را می بینید که از لغت اسپا برای خدمات خود استفاده می کنند در حالیکه تنها در گوشه ای از مرکز یک تخت ماساژ گذاشته و از اسپاتراپیست یا ماساژور غیر حرفه ای استفاده می کنند. اتحادیه بین المللی اسپامی گوید مرکز استاندارد اسپا به مکان هایی گفته می شود که صرفا به بالا بردن سلامتی عمومی ( جسمی و ذهنی) اختصاص یافته و شامل خدمات گسترده حرفه ای در این زمینه باشد. این اتحادیه شرایط لازم برای این مراکز را داشتن دکور بندی تعریف شده برای اسپا ، موزیک مناسب ، رنگ پردازی صحیح ، ماساژورها و اسپاتراپیست های کاملا حرفه ای و متخصص و .....می داند.

 

تماس با ماحرکات اصلاحیفواید ماساژ مقالات ماساژماساژ سوجوک